Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

check oil level 2.2 дизел


Препоръчано мнение

Здравейте, доста честичко взе да ми светва жълтата индикация за високо ниво на маслото. Знам че това е следствие неприключила регенерация на филтъра за твърди частици. ТЪй като сега съм много в движение, а и маслого ми е само на 3000 км., дайте идея?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, доста честичко взе да ми светва жълтата индикация за високо ниво на маслото. Знам че това е следствие неприключила регенерация на филтъра за твърди частици. ТЪй като сега съм много в движение, а и маслого ми е само на 3000 км., дайте идея?

...когато са ви сменявали маслото е трябвало с МУТ-а да ви ресетнат опцията "смяна на моторно масло"....когато това не се случва, ти светка жълтата индикация.....това е най честия проблем....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...когато са ви сменявали маслото е трябвало с МУТ-а да ви ресетнат опцията "смяна на моторно масло"....когато това не се случва, ти светка жълтата индикация.....това е най честия проблем....

.....да де, става дума за черния аутлендър (бях при теб тия дни)

Имах предвид, че би трябвало компа да е малко по-умен.....и поне да ми светва да отида да покарам на магистралата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....да де, става дума за черния аутлендър (бях при теб тия дни)

Имах предвид, че би трябвало компа да е малко по-умен.....и поне да ми светва да отида да покарам на магистралата.....

.....за съжаление , все още търсим правилния ъпдейт на софтуера .....тогава може и да стане малко по умен,но уви........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....за съжаление , все още търсим правилния ъпдейт на софтуера .....тогава може и да стане малко по умен,но уви........

благодаря, ако имаш нещо по темата - метни едно ЛС!

поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...