Премини към съдържание

check oil level 2.2 дизел


Препоръчано мнение

Здравейте, доста честичко взе да ми светва жълтата индикация за високо ниво на маслото. Знам че това е следствие неприключила регенерация на филтъра за твърди частици. ТЪй като сега съм много в движение, а и маслого ми е само на 3000 км., дайте идея?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, доста честичко взе да ми светва жълтата индикация за високо ниво на маслото. Знам че това е следствие неприключила регенерация на филтъра за твърди частици. ТЪй като сега съм много в движение, а и маслого ми е само на 3000 км., дайте идея?

...когато са ви сменявали маслото е трябвало с МУТ-а да ви ресетнат опцията "смяна на моторно масло"....когато това не се случва, ти светка жълтата индикация.....това е най честия проблем....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...когато са ви сменявали маслото е трябвало с МУТ-а да ви ресетнат опцията "смяна на моторно масло"....когато това не се случва, ти светка жълтата индикация.....това е най честия проблем....

.....да де, става дума за черния аутлендър (бях при теб тия дни)

Имах предвид, че би трябвало компа да е малко по-умен.....и поне да ми светва да отида да покарам на магистралата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....да де, става дума за черния аутлендър (бях при теб тия дни)

Имах предвид, че би трябвало компа да е малко по-умен.....и поне да ми светва да отида да покарам на магистралата.....

.....за съжаление , все още търсим правилния ъпдейт на софтуера .....тогава може и да стане малко по умен,но уви........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....за съжаление , все още търсим правилния ъпдейт на софтуера .....тогава може и да стане малко по умен,но уви........

благодаря, ако имаш нещо по темата - метни едно ЛС!

поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...