Премини към съдържание

Спирачни апарати


Препоръчано мнение

Първо - съжалявам, че прропуснах РД на клуба, бях по черрноморието.

На 6ти пътувах и изведнъж ми 'падна' педала на спирачката..та съм карал 250 км без него. Предните десни накладки бяха изядени. Купих си обикновени такива от провинциалното градче и когато отворихме апаратите се оказа, че единият от цилиндърчетата е блокирал и това принуждава постоянно триене. Та чудя се как може да се раздвижи цилинддърчето, понеже в София сервизите съм ги отказал и ще се опитам с подръчни средства. Няма да откажа и на адекватна намеса на някои от клуба :beer: :beer:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dj-я е човека за теб. Като си взех Колтчето това беше първата интервенция която направихме по него (не че педала ми е паднал, просто за да съм спокоен) .. сменят се гумичките само .. цилиндърчетата в краен случай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо - съжалявам, че прропуснах РД на клуба, бях по черрноморието.

На 6ти пътувах и изведнъж ми 'падна' педала на спирачката..та съм карал 250 км без него. Предните десни накладки бяха изядени. Купих си обикновени такива от провинциалното градче и когато отворихме апаратите се оказа, че единият от цилиндърчетата е блокирал и това принуждава постоянно триене. Та чудя се как може да се раздвижи цилинддърчето, понеже в София сервизите съм ги отказал и ще се опитам с подръчни средства. Няма да откажа и на адекватна намеса на някои от клуба :beer: :beer:

:rulez:

Твоя Колт бившия на Стефан ли беше ( Силверия)???Неговата я правих преди 2 години май,но само профилактично..........това с падането на спир. педал е загатка.....има ли спирачна течност в казанчето?И дали след истиване на спирачките и спир. апарат отчасти се нормализира нивото на спир. педал? щом ти е блокирал спир. апарат , ще трябва ремонт на апаратите,но е желателно на всички да се направи сега, а не един по един, защото след време и другия ще блокира.......... :icon_blush: Не е проблем, просто трябва да се направи ........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...