Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Аутлендър 2 - Трептене на волан


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги,

имам неприятен проблем с трептене на волана при скорост 120-130км.ч., както и при спиране.

Вече сменявам за втори път дискове и накладки първо на Ferodo, а след това на ATE и минавам по 3000-1000км. и проблема отново се появява.

Балансирах гумите два пъти вече, гумаджийте твърдят, че са наред. Гуми Nokian четвърти сезон с оригинални алуминиеви джанти на марката са.

Някой ако може да помогне със съвет ще бъда благодарен.

 

Автомобила е: Аутлендър 2; 2,4(MIVEC). - 2010г.

 

Поздрави,

Вергил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

имам неприятен проблем с трептене на волана при скорост 120-130км.ч., както и при спиране.

Вече сменявам за втори път дискове и накладки първо на Ferodo, а след това на ATE и минавам по 3000-1000км. и проблема отново се появява.

Балансирах гумите два пъти вече, гумаджийте твърдят, че са наред. Гуми Nokian четвърти сезон с оригинални алуминиеви джанти на марката са.

Някой ако може да помогне със съвет ще бъда благодарен.

 

Автомобила е: Аутлендър 2; 2,4(MIVEC). - 2010г.

 

Поздрави,

Вергил

 

Здравей,

Отиди да ти замерят главините, при наличие на крива главина винаги ще ти се изкривяват дисковете.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Благодаря. А може ли да ми препоръчаш сервиз в София за замерване и ремонт на главини?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крива гума; забит предмет в гумата, който стърчи над протектора, чуждо тяло в протектора. Причини бол, трябва да се огледа. Ако тресе при 120 км/ч, е на предна гума, а ако тресе при 140 км/ч е от задна. Това го научих преди 11 години в Германия. При мен беше задна гума със забит рапид с голяма глава и при 140 волана тресеше яко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...