Премини към съдържание

Странен шум в предната част на Outlander 1 при натискане на спирачка в ляв завой


Препоръчано мнение

Здравейте!Преди около месец за първи път забелязах този странен шум.Нещо като стъргане на гумена част в метал или пластмаса в метал.Получи се при паркиране на заден ход с навит ляв волан.След това две седмици нищо и после пак пристърга при паркиране. Реших че може да са спирачките отзад защото от там го долавях.Закарах я в сервиз но всичко беше наред със спирачките.Взех колата и си тръгнах,но след 50 метра се наложи да спра.Угасих двигателя и при слизането ми колата съвсем леко се лашна назад и скръцна.Седнах на седалката,натиснах съединителя с десния крак а с левия я бутнах назад.Стърга през цялото време на движението.Извиках майстора и при угасен двигател и освободена от скорост продължи да стърже.Каза че го чувал отпред посредата.Разбрахме се да му докарам колата на по следващия ден.На другия ден бях на работа и на прибиране при всеки ляв малко по остър завой и плавно натискане на спирачките се чуваше стържене според мен вдясно.Закарах колата както се бяхме уговорили но уви...Вдигал я на подемника,карал я,чул шума,но не могъл да установи от къде е.Диагнозата беше: "Май диференциала нещо...Карай така докато се усили шумът!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майстора поне разви ли пробката на дифа да види абжеба има ли метал по нея.

Сам трябва да локализираш проблема.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майстора поне разви ли пробката на дифа да види абжеба има ли метал по нея.

Сам трябва да локализираш проблема.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...