Премини към съдържание

Покупка на Аутлендър 2007-2008 дизел


Препоръчано мнение

Колеги моля за помощ.Мисля да си закупя аутлендър дизел 140 коня но чета различни неща за двигателя.Някои може ли да ме насочи към кои да се спра и какво да гледам при тестовете.Всеки съвет ще ми е от полза.Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си с френския мотор 2.2 156 коня-върви доволно.

Разгледай и близнаците -Пежо 4007 и Ситроен Ц Кросър,еднакви са ,на едно място се правят,само фацата е различна.

Дори Митсубишито е сглобка Холанд,а 4007 и Кросъра са чисти японци с френско сърце.

Правя сравнение с Хонда ЦРВ 2007 г 140 коня дизел,ами не върви спрямо тризнаците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета.А за 140 коня тди то нещоможете ли да кажете че се спрях вече на едно.Говорят ми нещо за маслени помпи и денфер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемен мотор,мисля че в на по късен етап от производството спряха да го монтират и остана само 2.2

2.2 до края на 2009г е с ЕВРО4 и със 160 коня ,после става 156 коня ,но е ЕВРО5.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел продава 140 коня,2008г., на 140000 реални със сигурност, защото той си го е купувал нов. Колата е доста добра и не е имал никакви поблеми с него. Ако кажеш, ще те свържа. Не мисля, че са проблемни тия мотори. Познавам доста хора и с двата -2.0 и 2.2 и не мисля, че има разлика.

Редактирано от GeorgiG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...