Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?


Препоръчано мнение

Здравейте! :icon_bye: :mitsu-smiley:

 

С Mitsubishi Outlander съм. По някаква причина стъклото откъм водача спря да се отваря и затваря нормално, ей-така, от нищото. Явно стъклоповдигачът нещо се е прецакал.

 

Идеи къде в София да ходя, за да го погледнат? Според вас, лесно ли се оправя този проблем, трябва ли да се купува резервна част и колко приблизително би струвало? Sorry за лаишките въпроси.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, такива ремонти, няколко пъти, ми се е налагола да правя в Микрон Доцев ЕООД. Лично аз съм доволен, макар последният път да изкара малко повече от година. Колата не беше Митсубиши, но все пак....

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, за този сервиз четох на няколко места. Явно са доста популярни, макар че има и някои негативни мнения за тях. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност има и такива мнения, аз от три ходения там, два пъти съм доволен и веднъж, не чак толкова, да кажем :) И жила съм правил при тях, за мотор наистина, но не мога да се оплача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да споделя, в крайна сметка, какво се случи.

Отидох при Пламен Маджаров, за когото научих от един друг форум.

Супер доволна съм както от услугата, така и от отношението на човека. :) Макар на първо четене проблемът ми да изглеждаше елементарен, се оказа, че нещата са малко по-сложни, но това не възпрепятства успешния завършек на ремонта.

Абе, радвам се, че отидох именно там, защото човекът адски много си разбира от "занаята" и работи изключително прецизно. Толкова отговорен професионалист не бях срещала скоро.

Препоръчвам го с две ръце! :icon_thumbup:

Редактирано от Flаme
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...