Премини към съдържание

Външно каре/полуоска за Галант GDI 2002г.


charislav

Препоръчано мнение

Здравейте!

Колега с Галант GDI 2002г.комби ме помоли да потърся външно каре. Обаче май върви заедно с полуоската, та за това пускам темата, по-запознатите да кажат може ли да се купи само карето/външно, към гумата/. Еднакви ли са външното и вътрешното? Има ли разлики в брой шлици и диаметър на полуоските в различните години за тази модификация на Галант?

Ето номер на рама:

VIN: JMBLNEA3W1Z001161 Сборка: Европа Марка: GALANT S/WAGON(58Q) Модель: 2400/2WD(EA3W) Классификация: ELEGANCE,5FM/T LHD(LNJCSL6) Опция: Y89 Внешн цв.: A69B Внутр цв.: 12J Дата: 09/2002.3

 

Моля за оригинален номер и предложения от къде да се купи. Може и втора ръка, от кола на части, важното е да става.

Звънете на мен 0895751987 - Иван, или пишете тук, или звънете директно на колегата 0876680303 - Калин.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каретата не са еднакви (външно и вътрепно). Иначе имам цял комплект ОЕМ полуоски и карета като за колата която търсиш 1:1 (сега ги проверих по VIN)

Само уточни кое ти трябва ляво/дясно (има разлика в дължината на полуоската)Ако решиш звънни да се разберем за цената пращам по еконтТодор 0892 460 737

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Може, само каре се продава да. Ако поръчваш ново имай предвид, че излизат два модела с различни шлици по брой и форма (едните са по-остри и повече на брой, а другите - трапецовидни и по-малко на брой)! Почти сигурен съм, че неговите са трапецовидните с по-малкото шлици.

Поздрави на Калин Дюлгеров ;)

Колегата от горе е предложил - взимайте направо от него !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да ги извадиш няма как да разбереш с кои шлици е, първо провери, тогава поръчвай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...