Премини към съдържание

Оригинален парктроник за Лансер Х


GameSetMatch

Препоръчано мнение

Привет!

 

Монтирах преди по-малко от месец парктроник за стотина лева, който обаче се оказа :icon_censored: . Още на втория ден се случи така, че заваля и съответно парктроникът започна да свири постоянно. В крайна сметка уж се оказа един от датчиците, който бе сменен и сега чернее на сивата броня. Докато се наканя да отида да го боядисам, температурите паднаха до 0 градуса и проблемът пак се появи.

 

В този ред на мисли декларирам писмено, че вече нефабрични неща няма да монтирам по колите си, защото преди години си изпатих от АГУ за 1300 лв, а сега от тези пищялки.

 

Моля, ориентирайте ме, ако някой има информация, колко би ми струвало поставянето на оригинален парктроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

Монтирах преди по-малко от месец парктроник за стотина лева, който обаче се оказа :icon_censored: . Още на втория ден се случи така, че заваля и съответно парктроникът започна да свири постоянно. В крайна сметка уж се оказа един от датчиците, който бе сменен и сега чернее на сивата броня. Докато се наканя да отида да го боядисам, температурите паднаха до 0 градуса и проблемът пак се появи.

 

В този ред на мисли декларирам писмено, че вече нефабрични неща няма да монтирам по колите си, защото преди години си изпатих от АГУ за 1300 лв, а сега от тези пищялки.

 

Моля, ориентирайте ме, ако някой има информация, колко би ми струвало поставянето на оригинален парктроник.

 

Трябва ти част с оригинален :mitsu-smiley: номер MZ314220N, но трябва да си приготвиш 600 лв.

 

Малко по-евтино би станало за Lancer IX ( https://www.ebay.de/itm/ORIGINAL-MITSUBISHI-MZ-312908-MZ312908-SET-STEUERGERAT-EINPARKHILFE-LANCER-NEU/122955754918?hash=item1ca0bbeda6:g:V~UAAOSwgeBaevpP:rk:2:pf:1&frcectupt=true ), макар че в някои сайтове да пише че стават и за Lancer X ( https://www.drive2.ru/l/288230376151868824/ ). :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...