Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Бучене Space Wagon


mkazakov

Препоръчано мнение

здравейте от скоро съм собственик на вагон 2000куб. 133кс. 2003г. проблема е такъв ако е проблем де от 3000 до 4000 оборота двигателя много силно се чува в купето после утихва ако някой знае от какво може да е ще съм благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То като цяло май всички го имат това бучене като сваляхме ремъка сякаш сега поизчезна бученето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работи си нормално, даже върви повече. Аз моя така го купих от Италия. И като смених ремъците направо не можах да го позная, все си мислех че е угаснал и гледах оборотомера. А преди това на определени обороти чак трепереха огледалата за обратно виждане.

Ако всичко е ОК до 130-140 е сравнително тих вагона. След това става шумен - двигателя на 5000+ оборота, външни шумове от вятъра, гумите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Смениха ми ремъците уж всичко било точно пак бучи нещо друго може ли да е

Е те това "уж" бучи. Трябва да е направено като хората, ако са белязали, свалили старите ремъци и сложили нови нищо няма да се промени. Питай как са ти зацепили балас вала, отвиха ли сервизния отвор и с отверка вътре да намерят точното положение, не че няма и друг начин ама това е най-точен и е по книгите така написано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не са мерили с отверка даже точно им казах за този отвор те викат че нямало такъв можеш ли да ми кажеш каде точно се намира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отивай с една по дебела сопа при тях :icon_thumbup: Пак хубаво че като не са намерили отвор не са пробили такъв.

Сега разпечатай инструкциите за смяна на ремъците, дупката за фиксиране е показана на 89 и 93-та страница, пише че отверка 8мм трябва да потъне 60мм навътре ако е на място вала, ако не влиза - завъртата докато влезе. Носи им ги на тези майстори, дано ти оправят количката.

http://www.club4g.com/index.php?PHPSESSID=aed3ohfq92h0aorrblv5038ch7&action=dlattach;topic=21483.0;attach=166981

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че се е оправило вагончето. Като минаваш през Котел да не забравиш да почерпиш по бира :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...