Премини към съдържание

Бучене Space Wagon


mkazakov

Препоръчано мнение

здравейте от скоро съм собственик на вагон 2000куб. 133кс. 2003г. проблема е такъв ако е проблем де от 3000 до 4000 оборота двигателя много силно се чува в купето после утихва ако някой знае от какво може да е ще съм благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То като цяло май всички го имат това бучене като сваляхме ремъка сякаш сега поизчезна бученето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работи си нормално, даже върви повече. Аз моя така го купих от Италия. И като смених ремъците направо не можах да го позная, все си мислех че е угаснал и гледах оборотомера. А преди това на определени обороти чак трепереха огледалата за обратно виждане.

Ако всичко е ОК до 130-140 е сравнително тих вагона. След това става шумен - двигателя на 5000+ оборота, външни шумове от вятъра, гумите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Смениха ми ремъците уж всичко било точно пак бучи нещо друго може ли да е

Е те това "уж" бучи. Трябва да е направено като хората, ако са белязали, свалили старите ремъци и сложили нови нищо няма да се промени. Питай как са ти зацепили балас вала, отвиха ли сервизния отвор и с отверка вътре да намерят точното положение, не че няма и друг начин ама това е най-точен и е по книгите така написано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не са мерили с отверка даже точно им казах за този отвор те викат че нямало такъв можеш ли да ми кажеш каде точно се намира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отивай с една по дебела сопа при тях :icon_thumbup: Пак хубаво че като не са намерили отвор не са пробили такъв.

Сега разпечатай инструкциите за смяна на ремъците, дупката за фиксиране е показана на 89 и 93-та страница, пише че отверка 8мм трябва да потъне 60мм навътре ако е на място вала, ако не влиза - завъртата докато влезе. Носи им ги на тези майстори, дано ти оправят количката.

http://www.club4g.com/index.php?PHPSESSID=aed3ohfq92h0aorrblv5038ch7&action=dlattach;topic=21483.0;attach=166981

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че се е оправило вагончето. Като минаваш през Котел да не забравиш да почерпиш по бира :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...