Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Парктроник


etcet

Препоръчано мнение

Търся пълен комплект оригинален парктроник за Outlander 2 преди фейслифта - 4-те сензора, кабелния сноп за тях, копчето на таблото и самия парктроник модул. По възможност на разумна цена, неадекватни предложения вече имам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

На моя Outlander 2 (2012) не намирам копче за парктроник. А е поръчван с такъв като нов автомобил. Къде се намира въпросното копче на таблото?

Друг е въпроса че датчиците вероятно правят проблем, защото отвреме-навреме като включа на задна скорост се чува непрекъснат сигнал.

Вероятно е поредното неадекватно предложение, но съм навит да сменя партроника с камера... срещу доплащане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

При непрекъснат сигнал обикновено не сработва отделен датчик или няколко датчика.

Често се случва те да са зацапани от вътрешната страна на пръстените и да дават нарушение.

Ако непрекъснатия сигнал сработва от време на време проблема е в лоша връзка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@Йован - копчето е на таблото долу вляво под волана, пише P/Sonar, ако липсва може да не е оригинален. Колегата май е прав, че при непресъкнат сигнал е липсата на отговор от който и да е датчик, може да е буксата под бронята.

P.S Иначе аз отдавна си намерих комплекта и го монтирах, а го търсех точно защото съм с камера, която доста се цапа през зимата и образът на навигацията маже ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...