Премини към съдържание

Galant


Ивчо 84

Препоръчано мнение

Здравейте!

Проблема ми е следния, на място работи добре в движение с малко газ също, но в момента в който настъпя повече и сякаш заработва на 3 цилиндъра и се чува нещо като пресвирване. Смених кабели свещи и пак същото, имал ли е някой подобен проблем и на къде да се насоча.

Благодаря ви!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Проблема ми е следния, на място работи добре в движение с малко газ също, но в момента в който настъпя повече и сякаш заработва на 3 цилиндъра и се чува нещо като пресвирване. Смених кабели свещи и пак същото, имал ли е някой подобен проблем и на къде да се насоча.

Благодаря ви!

 

Ще е хубаво да споменеш малко повече за автомобила, но най-добре да отидеш да ти я погледне някой майстор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Автомобила е 2,4 163кс. канадския, проблема го разреших с смяна на бобина благодаря

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

автомобила е 2,4 163 кс канадсия проблема го разреших с смяна на бубина благодаря

Хм, ако е 2,4 значи е ГДИ и е 150к.с. Ако е 163к.с. значи е 2,5 V6. Нещо да не би да бъркам?

"канадсия" ако значи "канадския" , не съм чувал за канадски модели, но пък има американски такива. Твоя от кои е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...