Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Грандис Нов Внос


Препоръчано мнение

Здравейте. Петък ще гледам един Грандис обаче разглеждайки снимките виждам че на задния капак липсват емблемите - диаманта и надписа Грандис. Сравнявайки с други обяви - май само на този липсват. Та - според вас това е защото е пребоядисвана или е нормално.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11532069885791685&slink=7ovaz6

 

Търся си голяма семейна кола която да побере близнаци, та затова този път се вглеждам и в най-малкото....

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здрасти Колега, уникален автомобил. Карам такъв вече година и половина с две деца и цялата покъщнина и пак има място като тръгнем някъде. Аз на снимката виждам още два проблема - точно до левия стоп има едно хлътване и задната броня е малко разкривена до задния капак. Но пък все си мисля че 13- годишна кола без удари няма как. Моята като я взех също видях че е препръсквана но пък не ме бърка защото като я огледах обстойно не се виждат никакви сериозни удари. Няма как да не е била задирана и застъргвана тук там за този период и съответно ремонтирана. Важното е да е безпроблемна технически и да има добър външен вид, това че е оправяна мене лично ако е добре свършена работата не ме бърка. Мои колеги заради каското всяка година си оправят колите.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...