Премини към съдържание

Мнение за един хубав OUTLANDER


Препоръчано мнение

Здравейте, надявам се бъдещи колеги.

След като не намерих читав и отговарящ на критериите ми бензинов Аутлендър,естествено вслушвайки се във вашите мнения, минах на търсене на дизелов такъв. Там, както знаете, предложения бол.Хареса ми ето този.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21529940252259993&slink=7fiujq

Колата е от Швейцария, дизел 2.2, 156 к.с., ръчна СК.Отвън не ми се вижда да му е правено нещо, или поне аз не разбирам. Вътре е перфектен, само с няколко драскотинки тук там. Кожата е перфектно запазена.

Като минах покрай мястото, където се продава, колата я намаше. Нещо тропало леко и я бяха закарали в един отсрещен сервиз . Уцелих момента :) . Оказа се само шарнир, който се заеха да сменят. Колата така или иначе беше на подемник, та я огледах отдолу. За кола от Швейцария мисля,че беше мнооого добре. ( В сравнение, с един Акорд 2010 год. пак от Шв., който беше със сериозна, може би повърхностна , но пък на много места ръжда )

Та поне на вид колата е идеална, двигателя работи много добре , няма дим и т.н... Но СВЕТИ ЧЕКЪТ....

Споделете моля мнение за този двигател и автомобил като цяло.ВЯРНО ЛИ Е ,ЧЕ НА АУТЛЕНДЪР ДПФ ФИЛТЪРА НЕ ПОДЛЕЖИ НА СВАЛЯНЕ, ЗАТАПВАНЕ, РЕМАП ИВСИЧКИ СЛЕДВАЩИ ПРОЦЕДУРИ ? А САМО ЗАМЯНА С НОВ .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да се провери от какво свети чека и тогава да се търсят варианти за ремонт.

ДПФ на този автомобил може да се премахне, но според мен по-добре да не се прибягва до такава крайна мярка без да е наложително.

 

Естествено, ако се стигне до сериозен оглед, то ще е в конкретен сервиз; няма как иначе.Аз от дизели нищо не разбирам. Със светещ по сериозна причина чек - забравям за тази кола, колкото и да ми харесва.По отн. на ДПФ - естествено, ако не се налага, защо да се маха и модифицират нещата ? А може чекът и от това да свети.Казаха, че от къщата до сервиза - не светело; после, аз като я запалих - светна....Ще да видим таз работа ;) .

Редактирано от Stany681
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е добър,много по добър от немското ТДИ.

Чека може да свети от много неща-четене само.

И както казаха по горе-няма проблем с ФАПа-може и да се елиминира,но ако е добре нека си работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали трябва да ме притеснява това, че отпред е с мрежа , а не с решетка на маската . В цялото МОБИЛЕ има само още един с такава''модификация''. Това фабрично ли е или се прави ???

И още - ако навигацията не работи в БГ , какви са вариантите да проработи ?

Редактирано от Stany681
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Решетката може би е тунинг изпълнение,но на мен ми харесва-добре стои.

Преди години като търсих С5 имаше един с такава решетка-наподобява Карлсон тунинга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали трябва да ме притеснява това, че отпред е с мрежа , а не с решетка на маската . В цялото МОБИЛЕ има само още един с такава''модификация''. Това фабрично ли е или се прави ???

И още - ако навигацията не работи в БГ , какви са вариантите да проработи ?

 

Тази мрежа е всъщност спортна решетка и е оригинален аксесоар, за който собственика е дал швейцарския аналог на минимум 1400 лв.

 

http://www.lingsmitsubishiparts.com/mitsubishi_car_partnumber_lookup_code?partdes=M313901A39+

 

Тук можеш да я видиш на разпродажба на 1/4 от цената от склада на правоприемника на "Балкан Стар":

 

https://www.olx.bg/ad/prodavam-nov-komplekt-originalni-reshetki-za-mitsubishi-autlendar-CID360-ID6B261.html#

 

Навигацията е оригиналната за модела и работи с български карти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...