Премини към съдържание

Паджеро-климатик


Препоръчано мнение

Моля помогнете със съвет и/или насочване към грамотен майстор!

Колата е Паджеро 2800ТД, с двузонов климатик,модел 1999г;алуминиевите тръби под купето и задното казанче са се пробити на много места;в момента се мъчат да го оправят да работи само отпред,на мен много ми се иска да се направи както си е бил.Ако може някой да ми каже и горе-долу цените на частите ще съм благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Мирослав от Ратола Пловдив ще отговори най-точно на въпросите ти. Ще трябва само да изчакаш до понеделник да седне на служебния си компютър и да прочете темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Всички тръби ги имаме на склад, разгледай схемата която ти изпращам за да може да уточниш кои са ти необходими, все пак дай и номер на рамата на автомобила за да не се получи някоя грешка.

Купето на автомобила е доста голямо и ако го оправят да работи само отпред няма да е ефективно и реално няма да върши работа, освен това ще трябва да преизчислят колко по-малко фреон трябва да заредят, защото няма да има тръбен път и заден изпарител, а това нещо не ми вдъхва доверие и е възможно след време (ако не са преизчислили правилно количеството фреон) да доведе до повреда на компресора който е доста скъп.

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/3/509_397.JPG

Миро,разгледах схемата,за съжаление не мога да кажа коя е тръбата,май са повече от една+задния изпарител

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...