Премини към съдържание

Проблем с камера за задно виждане


Препоръчано мнение

Здравейте!

От известно време имам проблем с камерата за задно виждане.

След като тръгна да я карам, до половин час (някъде) имам камера, и се вижда както трябва,

НО в последствие, я губя- появяват се черти, и в последствие спира да работи, като остава или черен или бял екран, а очертанията за паркиране си остават на екрана.

После, ако оставя колата да НЕ работи известно време (няколко часа) отново имам камера, и в последствие отново я губя.

И това от година и половина насам.

Проблема се появи след като оставих колата да се прави от оная градушка в сервиз в който повече няма да стъпя.

 

Благодаря предварително, на хората, които могат да ме посъветват как да си реша проблема!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Имам подобен проблем, при мен обаче камерата е механично повредена в следствие ПТП.

Оригинална камера струва над 300лв.

Мисля да купя универсална камера и да я поставя на мястото на оригинала. Единственото условие е, че камерата трябва да е за 6V. Ако се купи за 12В ще трябва да се взема отделно захранване.

Здравейте!

От известно време имам проблем с камерата за задно виждане.

След като тръгна да я карам, до половин час (някъде) имам камера, и се вижда както трябва,

НО в последствие, я губя- появяват се черти, и в последствие спира да работи, като остава или черен или бял екран, а очертанията за паркиране си остават на екрана.

После, ако оставя колата да НЕ работи известно време (няколко часа) отново имам камера, и в последствие отново я губя.

И това от година и половина насам.

Проблема се появи след като оставих колата да се прави от оная градушка в сервиз в който повече няма да стъпя.

 

Благодаря предварително, на хората, които могат да ме посъветват как да си реша проблема!

2416a3ce980d848558517c1866293814.jpgd8da9dd2c5d085a69ea081c2d54b63e9.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен камерата ми спря да работи. Седеше черен екран. От Балкан Стар казаха 1000лв нова камера.

Сложих универсална Pioneer за около 150лв. Има и по-евтини варианти ~50лв, но с лоша видимост в тъмното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил как свърза новата камера. Предполагам захранване си взел от крушката за заден ход. Видео сигнала къде го подаде?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, бях я оставил на сервиз.

Бяха казали, че захранване към камерата няма изобщо, и взеха някъде отзаде.

Видео сигнала го върнаха по оригиналните кабели към MMCS.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, бях я оставил на сервиз.

Бяха казали, че захранване към камерата няма изобщо, и взеха някъде отзаде.

Видео сигнала го върнаха по оригиналните кабели към MMCS.

Ясно, благодаря. Помислих, че ти си я слагал.

 

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...