Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Lancer 1.8 DID 116 ps 2012


T 1

Препоръчано мнение

Здравей народе от фен-клуб Митцубиши!Наложи се разделя съвсем непредвидено със старичката си вече Mazda 323 F модел 2003.Харесах горе-описаният модел, закупих го и ето ме при Вас.Вероятно за по-вечето участници във форума съм досадник, но ще опитам да задам няколко въпроса:

1.Може ли чрез съответният софтуер да се увеличи мощността и какви са последствията от това.

2.Има доста хубав дисплей за радио, блутут връзка и няколко други неща, но липсва навигация.Има ли опция за инсталиране.

3.Разходът посочен за модела е 4.6 л/100км а при мен излиза 6.3 /извънградско/ - нормално ли е.

4.Оригиналните джанти са 18" а искам да се подготвя за зимата но не съм сигурен какви да търся - 16 или 17"

Благодаря за търпението и предварително благодаря на тези от вас които биха взели отношение към тези питания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей народе от фен-клуб Митцубиши!Наложи се разделя съвсем непредвидено със старичката си вече Mazda 323 F модел 2003.Харесах горе-описаният модел, закупих го и ето ме при Вас.Вероятно за по-вечето участници във форума съм досадник, но ще опитам да задам няколко въпроса:

1.Може ли чрез съответният софтуер да се увеличи мощността и какви са последствията от това.

2.Има доста хубав дисплей за радио, блутут връзка и няколко други неща, но липсва навигация.Има ли опция за инсталиране.

3.Разходът посочен за модела е 4.6 л/100км а при мен излиза 6.3 /извънградско/ - нормално ли е.

4.Оригиналните джанти са 18" а искам да се подготвя за зимата но не съм сигурен какви да търся - 16 или 17"

Благодаря за търпението и предварително благодаря на тези от вас които биха взели отношение към тези питания.

Честито. :icon_clap:

Ето и няколко отговора на въпросите ти.

1. Питай Lix.

2. Има такава опция.

3. Нормално е.

4. 16" с гуми 205/60/60".

Безаварийни километри и успех. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито. :icon_clap:

Ето и няколко отговора на въпросите ти.

1. Питай Lix.

2. Има такава опция.

3. Нормално е.

4. 16" с гуми 205/60/60".

Безаварийни километри и успех. :icon_thumbup:

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...