Премини към съдържание

Проблем с пинин 1.8 GDI


Препоръчано мнение

Здравейте колеги от година имам пинин 1.8GDI къса база с ръчни скорости, миналата седмица му сложих шноршел с тръба Ф60 карах го два дни и на третия като го запалих на място работи добре като тръгнах прекъсва все едно не му стига бензин. Реших , че е от бензиновата помпа смених 3 и все едно и също. Като подам минимална газ вдига до около 3500 оборота но подам ли повече газ глъхне. Моля някой Ако има на идея какво може да му е да сподели. Единят ден като го карах на 5-та с около 80 км. Светна чека но после се оправи, вечерта пак го карах никакви проблеми и на сутринта избенада 😨😨😨

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от година имам пинин 1.8GDI къса база с ръчни скорости, миналата седмица му сложих шноршел с тръба Ф60 карах го два дни и на третия като го запалих на място работи добре като тръгнах прекъсва все едно не му стига бензин. Реших , че е от бензиновата помпа смених 3 и все едно и също. Като подам минимална газ вдига до около 3500 оборота но подам ли повече газ глъхне. Моля някой Ако има на идея какво може да му е да сподели. Единят ден като го карах на 5-та с около 80 км. Светна чека но после се оправи, вечерта пак го карах никакви проблеми и на сутринта избенада 😨😨😨

Колега ,като си търсих пинин за мен попаднах на кола с изгоряла бензинова помпа (високо налягане)и колата набираше 0/100 за над минута... За работа над 3000 оборота да не говорим... не мисля ,че имаш проблем с помпата или поне не и с тази под предния капак.Имал съм случай от некачествено гориво да ми задръсти микро-филтъра преди гореспоменатата помпа и симптомите са подобни работа до под 3000 оборота и ,ако подам повече газ колата забиваше и светваше чека.Подобни симптоми може да имаш и от дросела но при него "check" трябва да мига.

Направи му една диагностика и напиши грешката има колеги който са компетентни и ще си разрешиш проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...