Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Говорители на Space Star 1998г.


Препоръчано мнение

Здравейте група! Не съм сигурен, дали мястото на тази тема е в този раздел, но както и да е! Имам Mitsubishi Space Star 1.3 86hp 1998г. Искам да Ви попитам относно говорителите, които се намират на вратите в колата. Искам да ги подновя с нови, но не разбирам от такива неща. Въпросът ми е - ще може ли да ми обясните относно тях, колко инча са, какви говорители ще ми препоръчате за колата, тяхната цена и т.н...

Благодаря Ви предварително! Лек Ден на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ми', гледай да паснат по размер и по импеданс (омове) и мощност (W) и няма да имаш проблем. Поне на теория. Аз си смених оригиналното "радио" и звука се промени. Някак си база изчезна...но пък старото няма тия "модерни" възможности: МР3, HandsFree, SD reader и т.н. неща от след 2001г. А и става въпрос за ЗАДНИ ВГ. където се возят пътниците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми', гледай да паснат по размер и по импеданс (омове) и мощност (W) и няма да имаш проблем. Поне на теория. Аз си смених оригиналното "радио" и звука се промени. Някак си база изчезна...но пък старото няма тия "модерни" възможности: МР3, HandsFree, SD reader и т.н. неща от след 2001г. А и става въпрос за ЗАДНИ ВГ. където се возят пътниците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А бе и аз нещо се чудя,но по скоро съм за смяна на задните говорители,че нещо напоследък слушам доста силно музика.Та говорителите започнаха да пукат и пращят т.е. заминават.И аз не съм с оригинално сд както каза колегана заради екстрите,но в събота ако ми остане време ще сваля поне едната кора да видя размера на говорителя.И ще гледам да е по голям W пък омовете маи не са толкова притеснителни,ако пък някой иска да разясни на Нас невежите добри дошъл..😊😊

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако омовете нямаха значение, то нямаше да се говори за тях изобщо. Без да се навлиза в подробности, простичкото обяснение е:

Ако системата е предвидена за 4 ома, а сложиш 8 ома, изходната мощност ще се намали наполовина. Това не е толкова фатално, обратното обаче е! Тогава товариш крайното стъпало на усилвателя двойно над предвиденото и рискуваш да изгори. Мисля, че това е достатъчно като обяснение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е добър довод значи трябва да гледаме шзходната мощност на радиото и ако показва 4 значи гледаме и колоните да са толкова мерси много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...