Премини към съдържание

Говорители на Space Star 1998г.


Препоръчано мнение

Здравейте група! Не съм сигурен, дали мястото на тази тема е в този раздел, но както и да е! Имам Mitsubishi Space Star 1.3 86hp 1998г. Искам да Ви попитам относно говорителите, които се намират на вратите в колата. Искам да ги подновя с нови, но не разбирам от такива неща. Въпросът ми е - ще може ли да ми обясните относно тях, колко инча са, какви говорители ще ми препоръчате за колата, тяхната цена и т.н...

Благодаря Ви предварително! Лек Ден на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ми', гледай да паснат по размер и по импеданс (омове) и мощност (W) и няма да имаш проблем. Поне на теория. Аз си смених оригиналното "радио" и звука се промени. Някак си база изчезна...но пък старото няма тия "модерни" възможности: МР3, HandsFree, SD reader и т.н. неща от след 2001г. А и става въпрос за ЗАДНИ ВГ. където се возят пътниците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми', гледай да паснат по размер и по импеданс (омове) и мощност (W) и няма да имаш проблем. Поне на теория. Аз си смених оригиналното "радио" и звука се промени. Някак си база изчезна...но пък старото няма тия "модерни" възможности: МР3, HandsFree, SD reader и т.н. неща от след 2001г. А и става въпрос за ЗАДНИ ВГ. където се возят пътниците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А бе и аз нещо се чудя,но по скоро съм за смяна на задните говорители,че нещо напоследък слушам доста силно музика.Та говорителите започнаха да пукат и пращят т.е. заминават.И аз не съм с оригинално сд както каза колегана заради екстрите,но в събота ако ми остане време ще сваля поне едната кора да видя размера на говорителя.И ще гледам да е по голям W пък омовете маи не са толкова притеснителни,ако пък някой иска да разясни на Нас невежите добри дошъл..😊😊

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако омовете нямаха значение, то нямаше да се говори за тях изобщо. Без да се навлиза в подробности, простичкото обяснение е:

Ако системата е предвидена за 4 ома, а сложиш 8 ома, изходната мощност ще се намали наполовина. Това не е толкова фатално, обратното обаче е! Тогава товариш крайното стъпало на усилвателя двойно над предвиденото и рискуваш да изгори. Мисля, че това е достатъчно като обяснение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е добър довод значи трябва да гледаме шзходната мощност на радиото и ако показва 4 значи гледаме и колоните да са толкова мерси много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...