Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Борд комп за Карисма 2001 1.8 ГДИ


Gu67era

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Дисплеят на борд комп дава някакъв бъг. Много често спира да работи и единствено свети , без да показва никаква информация. Колата е от скоро и явно започва да си показва дефектите, та и радиото ми спира да приема команди и реално не мога да иползвам нито радиото нито информацията, която мога да извлека от борд компа.

 

Дали трябва да се сменя този борд комп?Четох и че някакъв диск ми трябва. И при мен иска диск за карта, но пък не прочетох нищо за дефекта , който се наблюдава при мен.

 

Май и автопилота не бачка или аз не знам как да го използвам :D

 

Моля за някакво съдействие!

Редактирано от Gu67era
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Дисплеят на борд комп дава някакъв бъг. Много често спира да работи и единствено свети , без да показва никаква информация. Колата е от скоро и явно започва да си показва дефектите, та и радиото ми спира да приема команди и реално не мога да иползвам нито радиото нито информацията, която мога да извлека от борд компа.

 

Дали трябва да се сменя този борд комп?Четох и че някакъв диск ми трябва. И при мен иска диск за карта, но пък не прочетох нищо за дефекта , който се наблюдава при мен.

 

Май и автопилота не бачка или аз не знам как да го използвам :D

 

Моля за някакво съдействие!

 

Никой ли няма представа какво се случва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има представа откъде да закупя това екранче втора ръка или да знае къде ги поправят ?Търсих доста но греда...

 

Честит празник! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...