Премини към съдържание

Тонколони Пинин


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ! Търсих в форума но не намерих отговор на моя въпрос. А тои е следния... какъв е размера на предните тонколони (тези в вратата) на пинин ( 2.0L 5 врати ,ако има значение) и с какво трябва да съобразя бъдещата покупка понеже едната колона ми е избушила. Доколкото успях да премеря без разглабяне на вратата размера е някъде 15см (6")

Ще съм благодарен ,ако някои ми каже към какво да се насоча (големина/дълбочина/ватове/ т.н.)

Благодаря на отзовалите се ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с 4 колони, е по-добре да си намериш отнякъде една и да я замениш. Pinin-и много, особено английски. Фабричното озвучаване на Mitsubishi е доста качествено. Иначе, би трябвало да са 15 W, 16 см., 4 ома. Виж какво пише на гърба на здравата ти колона. Внимавай частта ти да е еднаква лява и дясна, защото има два варианта MR452873 и MR452874.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с 4 колони, е по-добре да си намериш отнякъде една и да я замениш. Pinin-и много, особено английски. Фабричното озвучаване на Mitsubishi е доста качествено. Иначе, би трябвало да са 15 W, 16 см., 4 ома. Виж какво пише на гърба на здравата ти колона. Внимавай частта ти да е еднаква лява и дясна, защото има два варианта MR452873 и MR452874.

 

Благодаря за отговора колега! Решил съм да купувам нови и чета добри неща за hertz ,като марка.Мисля да взема 2бр. комплект за около 100лв. Гледам имат 16.5 см 50W мисля ,че ще са добре като варянт. Ако ли не ще имам предвид номерата на колоните втора ръка. Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...