Премини към съдържание

Pajero 4 Напречни греди


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, след покупката на въпросното Паджеро (къса база) ме дразни това,че няма греди на тавана - които освен за по добра визия, ще се използват и за пренасяне на багаж, монтиране на багажник и т.н. Закупих си греди 2-ра употреба,които ще пребоядисам в цвета на автомобила. Гредите са от Паджеро 3 (след консултация разбрах,че стават и на 4). На гредите има болтове (наподобява шпилка), който се захващат с гайка за самия таван. След консултация с техническо лице (майстор) ми беше обяснено,че се сваля тапицерията на тавана и се разпробива дупка за да може да се поставят гредите. Въпроса ми е - правил ли е някой тази интервенция, защото не намерих подобна тема и ако може някой да ми препоръча майстор във Варна , който може да ми свърши тази работа. Причината по която се въздържам да си ги монтирам сам са опасенията при по проливен дъжд или зимно време в следствие на по обилен снеговалеж да не почне да ми тече джипа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...