Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Galant V6-24 / Automatic


uglyfatandalive

Препоръчано мнение

Колеги, предстои ми да пътувам в края на месеца до Германия - за компания на мой приятел, иска да вкара някакъв Мерцедес.

 

Оглеждах обявите и в близост до селцето, в което ще отседнем и се появи "детската ми мечта" - Галант В6-24 / автоматик на "хубави километри".

 

 

Бих помолил за съвет, че гледам има някакви интервенции по веждите, което знам, че е проблем на японските коли (моят лансер си позагнива мъжката)

 

 

Ще постна обявата, ако някой смята, че това е адекватна цена за внос от Германия - не знам, гледам, че цените тук са +/- за Галантите, като изключим яките на вас колеги, които сте се грижили и сте ги направили пушка :)

 

ГАЛАНТ клик

 

 

Утре човек ще отиде да я погледне - доверен майстор от селцето и той ще прецени дали е ок - въпросът е, това ще ме докара ли на ход до София и адекватно ли е изобщо да се хвърлям натам :)

 

 

Благодаря,

Искам да си остана верен на любимата марка и за това отказах няколко мерцедеса :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега колата изглежда добре ,само този автомат не е май за предпочитане,че е от старият това отблъсква мен поне от тази кола и да види твоят човек предните бомбета дали не са корозирали и как им е състоянието на тях,А веждите са най-малкият проблем оправят се за 400 лв и двете с нови . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега колата изглежда добре ,само този автомат не е май за предпочитане,че е от старият това отблъсква мен поне от тази кола и да види твоят човек предните бомбета дали не са корозирали и как им е състоянието на тях,А веждите са най-малкият проблем оправят се за 400 лв и двете с нови . :mitsu-smiley:

 

Именно, това ме притеснява повече - автоматикът. Не съм много сигурен, че този стар автомат ще изкара вечно. Моят лансер е със счупени скорости (първа трудно влиза, казаха ми синхронизатори?) но не съм я пипнал 3 години - работи пушка. Това сигурно ще предаде фронта бързо.

 

Може би ще мигрирам по-натам на по-нов например.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че за тези пари ще намериш авансов Галант в Германия. По-добре попътувай малко повечко от локацията която си набелязал и си намери някой поне с Типтроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми казаха че човекът в Германия я е гледал и била поддържана в оторизиран сервиз и била екстра, НО заден десен амортисьор леко излизал от бомбето като спира, защото е позагнило. Давал я за 700.

 

Аз с това не ми се рискува да се прибирам и да се моля да стигна жив..

 

Ще послушам съветите ви за по нова о по натам

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми казаха че човекът в Германия я е гледал и била поддържана в оторизиран сервиз и била екстра, НО заден десен амортисьор леко излизал от бомбето като спира, защото е позагнило. Давал я за 700.

 

Аз с това не ми се рискува да се прибирам и да се моля да стигна жив..

 

Ще послушам съветите ви за по нова о по натам

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

НЕ Не нети трябва щом бомбета има изгнили бягай от тази кола. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отказах го преди няколко дни. След време ще се насоча към Аванс, колкото и "Сигмата" да ми харесва, надали бих могъл да я стопанисвам в България :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...