Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нов член на клуба и горд собственик на мечтаната кола


Препоръчано мнение

Здравейте съфорумци,благодаря ви за прекрасните теми и насоките без които нямаше да се справя и да избера този прекрасен автомобил.Като цяло имам спейстар от 4 месеца.Двигателя е 1,6,колата е внос от Австрия,първа регистрация март 2005.Имам няколко питания.

При ускорение от 80 до 120 усещам вибрация в дясно на автомобила.

Колата е с 14 цолови джанти стоманени,а резевната е чисто нова 15 не използвана.Ако спукам предна гума,трябва ли първо да свалям първо задна ,да я монтирам отпред и на нейно място 15 ката.

3.При включване на задна трябва много внимателно да включвам иначе се чува хъркане.Предполагам съединителя си отива.Благодарение на вас зная ,че кутията е рено.Какъв комплект алтернативен сте слагали?

Имам отлични впечатления,много тиха ,икономична висока и пъргава кола.Искам да я постегна и отремонтирам.Впечатлен съм ,определено надмина очакванията ми.Ще съм благодарен ако дадете мнение по болежките и.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За джанти си намери 14-ка,15-ката я продай за резервна на някой друг.Колкото до тропането от дясно може от много причини да е.Виж си гумата да не ти е крива нещо. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!!! Със здраве да си я караш, и милиони безаварийни!!!

За проблема с вибрациите провери вътрешно каре и зацепването на полуоската към скоростната кутия.

Поздрави http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...