Премини към съдържание

Моля за малко помощ


Cnap7a

Препоръчано мнение

Здравейте колеги преди 3 дни си закупих Колт който много ми хареса без да знам нищо за тези коли, предишния собственик ми каза че е 2008г 1.1 обаче на стъклата е 2007г стана ми интересно и проверих Вин кода и резултата ме шашна показва ми че е 2011г. след това започнах да търся други ВИН декодери и с всички ми показва 2011г. а в талона на колата първа регистрация е 29.02.2008г. Та идеята ми е как да разбера каква кола точно съм си купил...

 

пс. Разбирам че всичко това е глупаво но искам да знам какво си купих в еуфорията. Благодаря за разбирането

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги преди 3 дни си закупих Колт който много ми хареса без да знам нищо за тези коли, предишния собственик ми каза че е 2008г 1.1 обаче на стъклата е 2007г стана ми интересно и проверих Вин кода и резултата ме шашна показва ми че е 2011г. след това започнах да търся други ВИН декодери и с всички ми показва 2011г. а в талона на колата първа регистрация е 29.02.2008г. Та идеята ми е как да разбера каква кола точно съм си купил...

 

пс. Разбирам че всичко това е глупаво но искам да знам какво си купих в еуфорията. Благодаря за разбирането

Здравей колега мисля че ако е 2011 г. ще е новия фейслифт със намръщените фарове и малките стопове и голямата решетка а ако е със триъгълните фарове и високите стопове които са до тавана май ги правят до 2010г. Дано да съм бил полезен лек ден! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги преди 3 дни си закупих Колт който много ми хареса без да знам нищо за тези коли, предишния собственик ми каза че е 2008г 1.1 обаче на стъклата е 2007г стана ми интересно и проверих Вин кода и резултата ме шашна показва ми че е 2011г. след това започнах да търся други ВИН декодери и с всички ми показва 2011г. а в талона на колата първа регистрация е 29.02.2008г. Та идеята ми е как да разбера каква кола точно съм си купил...

 

пс. Разбирам че всичко това е глупаво но искам да знам какво си купих в еуфорията. Благодаря за разбирането

Колега,по това което си написал следва ,че колта е производство 2007 г. и първа регистрация 29.02.2008г.Не си излъган.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, аз имам модел 2009. Това с VIN номера е интересно. На мен ми показва годината и месеца на производство. Закодирани са, като букви. Виж тук: инфо . Аз използвам за провека vindecoder. Би трябвало VIN да е стандарт и да важи за всички автомобили еднакво. Не трябва да има разминаване в годината на производство.

 

Също можеш да ровериш в Балкан Стар какво ще ти кажат по телефона за най-сигурно.

 

Най-лошоият вариант е VIN-a да е клониран от друга кола, чак пък толкова... не мисля.

 

Възможно ли е някоя буква да е объркана? Вин-а съвпада ли на рамата с този на вратата?

 

Ще погледна при мен как е.

 

Поздрави!

Редактирано от aatanasov1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...