Премини към съдържание

Pajero Pinin 1.8/2.0 GDI


Препоръчано мнение

Много ме блазни този модел Мицубиши,по-конфортен от Витара,но...какво се случва с двигателите които се предлага,какви проблеми имат,скоростите и раздатката предполагам нямат проблем.Ясно че трябва да се внимава за ръжда,която и да я няма ще се появи.

Ще се използва за малко лек офроад,придвижване от вилата до София.

Ясно че с газта няма да се получи,но е добре да зная какъв е разхода на гориво при двата двигателя и при 3 и 5 врати....по-скоро при 5 врати.

 

Ами това е общо взето.

Ще съм благодарен за всякаква информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ме блазни този модел Мицубиши,по-конфортен от Витара,но...какво се случва с двигателите които се предлага,какви проблеми имат,скоростите и раздатката предполагам нямат проблем.Ясно че трябва да се внимава за ръжда,която и да я няма ще се появи.

Ще се използва за малко лек офроад,придвижване от вилата до София.

Ясно че с газта няма да се получи,но е добре да зная какъв е разхода на гориво при двата двигателя и при 3 и 5 врати....по-скоро при 5 врати.

 

Ами това е общо взето.

Ще съм благодарен за всякаква информация.

 

От моя опит с тези коли мога да кажа ,че най-големият + на колата е и най-големият и недостатък ,а именно директното впръскване(GDI)...

Малко са капризни откъм горива и ДОСТА откъм майстори ! В повечето сервизи гледат на тия коли ,като на голям камък...

Колата е проходима но по МОЕ мнение окачването си е слабичко и наистина трябва офф-роуда да е лек иначе тампончета и сякви дреболии си заминават редовно...Аз моята я карам 90-100-110 и лятото ми дава среден разход 8-8.5/100 (5 врати)

Поздрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Според мен wolfPlamen е прав,само ще добавя малко лични наблюдения-при потдържане на скорост от70/80км. (2000/2500об.) го сваляш до към 7/100,а ако има повечко кал стига до към 12/100!Също мога да кажа ,че бордовия компютър показва с около 0,8/100 в повече.Добра машина за лек офроуд :)

 

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...