Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервиза на Милен в Пловдив


Препоръчано мнение

След около час безрезултатно търсене в интернет за телефона на Милен,почти се отказах да търся този сервиз.В Пловдив съм още малко и много ми се иска да погледне GDI-a ми,защото ми предстои дълъг път .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, погледна ли в профила му? Аз не съм от Пловдив ама преди 10 години го намерих от раз - до завод Чайка :) Дрънни му един телефон да видиш дали все още е там адаша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше до завод "Чайка", сега е с/у хотел "Родопи".

А телефона на Милен стои в профила му от години - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=473

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора,явно щом питам съм опитал какво ли не!Имам отлично ниво на компютърна ориентираност и телефона го октрих още през google,ОБАЧЕ човека с когото говорих не е той.Беше много отзихчив,препоръчах му Мицубиши,той ми каза че от 2014г. Милен не е на този номер към този оператор и постоянно разни хора го търсели по телефона и той свикнал да си говори с тях!!!

Тоновете хора в Пловдив,които спирахме и питахме цял ден също не бяха чували за него...питахме и 3ма с Мицубишита на една бензиностанция уви безрезутлатно :)Та сега по същество,къде е :) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам и във фейсбук е с този телефонен номер.Освен ако не съм попаднал в телефонен бъзик и са ме тролнали за майтапа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора,явно щом питам съм опитал какво ли не!Имам отлично ниво на компютърна ориентираност и телефона го октрих още през google,ОБАЧЕ човека с когото говорих не е той.Беше много отзихчив,препоръчах му Мицубиши,той ми каза че от 2014г. Милен не е на този номер към този оператор и постоянно разни хора го търсели по телефона и той свикнал да си говори с тях!!!

Тоновете хора в Пловдив,които спирахме и питахме цял ден също не бяха чували за него...питахме и 3ма с Мицубишита на една бензиностанция уви безрезутлатно :)Та сега по същество,къде е :) ?

 

Точно сивата врата: https://www.google.bg/maps/@42.118633,24.7596972,3a,75y,180.95h,84.73t/data=!3m6!1e1!3m4!1sKq006m5v5RCo6IBBp5vdSw!2e0!7i13312!8i6656

Както се вижда и във фейсбук групата, която ти е споделил Ники, телефонът е този посочен в профила и в групата(виж да не си объркал някоя цифра).

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори не съм го въвеждал ръчно номера хаха.Предполагам,че е спекъл и ме е помислил за данъчен или др. служби,че номера е малко стряскащ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли и други в Пловдив,кято бояджии тенекеджии,които да препоръчате,не държа да боядисват с камера!

Редактирано от Opticalssue
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли и други в Пловдив,кято бояджии тенекеджии,които да препоръчате,не държа да боядисват с камера!

 

Милен със сигурност няма да ти свърши тенекеджийска или бояджийска работа. Иначе, не мога да препоръчам никой, ползвах услугите на един майстор, но не бих те насочил към него.. защото няма удобства и понякога много време се мота

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, за бояджийската работа не си прав!

Веднъж как се нарисувахме в един басейн.....Пикасо ряпа да яде!!!

......

Иначе към колегата - ам ти до хотел "Родопи" ходи ли, бре?

Или искаш някой да хване Миленският и да ти го доведе, докато ти го търсиш по бензиностанциите?

Затварям темата, който има нужда от още инфо, да препрочете още веднъж всичко писано по-горе!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...