Премини към съдържание

Как да сменя вътрешния о пръстен на делкото на спейс стар 1,3


Препоръчано мнение

Как да стигна до вътрешния о пръстен за да го сменя ,номагайте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Как да стигна до вътрешния о пръстен за да го сменя ,номагайте!

Развиваш двата болта и дърпаш.Сменяш пръстена и стягаш по обратния начин.Само преди да развиеш бележи делкото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега това го направих ,питам за о пръстена на валчето на палеца.Той е под бобината , а немога да я махна.Помагайте .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвали да махнеш бобината?Това и аз не съм го правил,но защо искаш да го смениш този О пръстен?

Тази бобина се сменя доколкото ми е известно.

Редактирано от sarov82
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О пръстена пропуща масло ,а немога да махна бобината има някаква електроника която е запоена и я държи .Нека който е сменял бобина да каже как се сваля от делкото.Колата е спейс стар 1.3.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

О пръстена пропуща масло ,а немога да махна бобината има някаква електроника която е запоена и я държи .Нека който е сменял бобина да каже как се сваля от делкото.Колата е спейс стар 1.3.

Колега аз успях да сменя О пръстена.Стана много лесно.Значи сваляш делкото,развиваш трите малки болтчета от електрониката и махаш комутатора и след това развиваш и бобината,помагаш с отвертка,защото е залепена с силикон.Избиваш валчето от лагера и сменяш въпросния семеринг.ТОВА Е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...