Премини към съдържание

ЕТ 38


Niki007

Препоръчано мнение

Христос Воскресе.Колеги някой монтирал ли е на последния lancer джанти 7J /18,но с ЕТ 38 с гуми 215/45/18? Или с по-малко ЕТ от 38.Ако да,моля да пише/може и на лично/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да опират в апаратите, ако това те притеснява. Заводските мисля че бяха с 46 офсет, тези все едно си им сложил 8 мм фланец, избутваш ги навън.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да опират в апаратите, ако това те притеснява. Заводските мисля че бяха с 46 офсет, тези все едно си им сложил 8 мм фланец, избутваш ги навън.

Да ,не опират в апаратите,а напротив -отдалечават се.Аз ги качвах ,но на тях са гуми 225/55/18,и не мога да преценя ,като монтирам гуми 215/45/18,дали няма да опират в задните калници,защото спрямо оригиналните джанти/ет 46/излизат бая навън.Хем разлика в офсета от 8/мисля,че е милиметра/ не е голяма.Но ако никой не е правил това упажнение ,аз ще го направя/исках да го спестя/.Джантите са от outlander 2/ако това ще помогне/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем, няма как да опират със заводски размер гуми.

8 мм офсет е малка разлика, не се притеснявай. Летните ми джанти са 8" широки с 235 гуми и същия офсет, нищо не опира. Даже колата е свалена с Eibach пружини ;)

Редактирано от LiX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем, няма как да опират със заводски размер гуми.

8 мм офсет е малка разлика, не се притеснявай. Летните ми джанти са 8" широки с 235 гуми и същия офсет, нищо не опира. Даже колата е свалена с Eibach пружини ;)

Благодаря ти LIX.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега няма да имаш никакви проблеми мойте джанти са с ЕТ35 не опира никъде!!! Слагай смело :icon_thumbup:

Благодаря за информацията,другата седмица ще ги "боцна".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...