Премини към съдържание

Купувам ASX 4WD 1.8 DI-D Panoramic


Препоръчано мнение

Здравейте колеги търся си 2010+ Mitsubishi ASX 4WD 1.8 DI-D, може и 2.2 DI-D мотор и задъжително да е Panoramic

 

Мога да отделя в лева от 13K до 16K+ в зависимост, в какво състояние е ASX-а, предпочитания към боя нямам. Пишете ми на лично ако имате предложения дори цената ви да е по - висока от посоченият от мен ценови диапазон.

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ами за толкова пари Intense Cleartec Panoramic може да се намери от Италия на сносни километри и от Швейцария и дори в Германия изпуснах 2-3 такива ... Защото швабите са смотани, те ни мислят за боклуци, нали като отидох на място в Дортмунд да си купувам STI-я после едвам му извадих жълти номера, щото ония в полицията карта се заяде „как така този Българин ще си купи и регистрира колата че даже и да си я кара до България иска чак, можем само жълти номера да му дадем да сложи“, пълни боклуци, такъв беше тона и на съответния собственик на автокъщата в която бях намерил 2011 Mitsubishi ASX 1.8 DI-D Intense Cleartec Panoramic за 9500 евро, просто усещах по гласа му че иска да си я продаде на някой негов шваба вместо на източно европеец, че даже нямаше да ме чака, щях да си купя билет за следващия ден до Баден-Баден ...

 

Изпратено от моят Z2 Pro с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Някой модератор може да изтрие или заключи темата, купих си вече каквото исках ;)

 

Изпратено от моят Z2 Pro с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...