Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Джанти


1.9dId

Препоръчано мнение

Колеги искам да попитам, някой слагал ли е 16" джанти и по точно с какви гуми ? Поздрави :-)

Аз съм слагал и то с кръгли гуми. :D Кажи все пак за каква кола става въпрос, защото на Аутлендъра ми 18-ки не ги усещаше, но Колта с 16-ки спира да върви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за Space star по спецификации го дават с размери:

175/65/14

185/65/14

195/55/15 - само летни

Всичко друго е извън спецификациите и има вероятност да не стане, да повреди кормилното управление и др. проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не съм се уточнил, за спейс стар става въпрос. По принцип имам 16" джанти но са с 205 45 гуми, мималата година ги карах и нямах проблеми. Питам дали някой е слагал и дали ще станат поне 205 50. Искам да са по високи. Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моето Мицу му сложих 195/65/15 и почти ми опира гумата в задния калник. Има калкулатори за джанти в нета провери как ще изглежда като размер преди това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравеите пичове. От скоро съм в форума и съм горд собственик на space star1.9 did. Много готина количка е и върши мн добра работа.... Но да се върнем на темата на колегата. Вчера си взех 16ки 205/50/16 и ми опират в задните калници само когато минавам през легнали полицай но само ако мина по бързичко, а и зависи много от задницата на колата щото мойта е с малко амортизирали пружини и е по ниска от предницата. Надявам се да съм. Бил полезен ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...