Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Съвет за покупка на Outlander след 2012г


Препоръчано мнение

Аз го взех от 70 на 65 защото бяха последна партида от предишния фейс. Сега този най новия топа е 80. Той има някой глезотии повече. Подгрев волан, ел ръчна спирачка, подгрев чистачки, 360 камера което за мен е мн полезно. Но най важното в топ оборудването е че подобрено 4рното. Мисля че вече има лсд на предния диф. Не съм много запознат. Питай ги подробно. Чух също че още са подобрили окачването и шумоизолацията. Мен много ми харесва предницата с лед фаровете. На мойта фаровете светят много добре изключително широко. на новия е възможно да са още по добри

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го взех от 70 на 65 защото бяха последна партида от предишния фейс. Сега този най новия топа е 80. Той има някой глезотии повече. Подгрев волан, ел ръчна спирачка, подгрев чистачки, 360 камера което за мен е мн полезно. Но най важното в топ оборудването е че подобрено 4рното. Мисля че вече има лсд на предния диф. Не съм много запознат. Питай ги подробно. Чух също че още са подобрили окачването и шумоизолацията. Мен много ми харесва предницата с лед фаровете. На мойта фаровете светят много добре изключително широко. на новия е възможно да са още по добри

Какво включва твоето оборудване за тези пари 65 000лв? Шибидаха(панорамния люк) и асистентите за сигурност в най-високото оборудване ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Бензиновия аутландър(3тото поколение) какви разходи дава градско и извънградско?

Дотук от разговора излиза че е по-надеждния и по здравия от двата които се предлагат. Голяма ли е разликата с второто поколение по отношение на по-икономични двигатели(бензин и дизел) или няма разлика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...