Премини към съдържание

Въздушен филтър-Outlander XL 2008


Препоръчано мнение

- това е филтърът,който ползвам/не правя реклама на марката,просто точно това ми е модела/.

...а не това: Разликата се вижда отстрани.При мен си има пластмасова "обшивка",която е елемент от цялата кутия на филтъра.Но на два пъти от различни доставчици ми изпратиха втория модел.Може би има модели,при които филтъра се "влага" в кутията?Моят не е такъв.

Така че колеги,подарявам два филтъра/без доставката/.Ако някой има интерес,да ми пише на ЛС.Ще му ги изпратя,няма смисъл да ми стоят в мазето.

Редактирано от dit
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

- това е филтърът,който ползвам/не правя реклама на марката,просто точно това ми е модела/.

...а не това: Разликата се вижда отстрани.При мен си има пластмасова "обшивка",която е елемент от цялата кутия на филтъра.Но на два пъти от различни доставчици ми изпратиха втория модел.Може би има модели,при които филтъра се "влага" в кутията?Моят не е такъв.

Така че колеги,подарявам два филтъра/без доставката/.Ако някой има интерес,да ми пише на ЛС.Ще му ги изпратя,няма смисъл да ми стоят в мазето.

.....филтъра ,който не е за твоята кола е от Галант, ЕА сериите ( от 97 до 2003 год. ) а твоя филтър си е за колата ,която имаш или за Лансер 10 ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...