Премини към съдържание

Стъклоповдигаща система


FearSoft

Препоръчано мнение

Здравейте и Весели празници на всички!

 

Търся стъклоповдигаща система (комплект с рейката) на предна, дясна врата на Спейс Стар 1.3, 2002 г. На моята въжето се е усукало и не знам дали ще мога да го сменя само него, май е голяма играчка. Трябваше вчера да ми доставят от един сайт, но ме прецакаха и вместо стока ми дойде СМС, че съжаляват, но нямат. А уж поръчката беше приета в петък... Някой техен познат ме е изпреварил най-вероятно, коректността е нещо непознато в днешни дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и Весели празници на всички!

 

Търся стъклоповдигаща система (комплект с рейката) на предна, дясна врата на Спейс Стар 1.3, 2002 г. На моята въжето се е усукало и не знам дали ще мога да го сменя само него, май е голяма играчка. Трябваше вчера да ми доставят от един сайт, но ме прецакаха и вместо стока ми дойде СМС, че съжаляват, но нямат. А уж поръчката беше приета в петък... Някой техен познат ме е изпреварил най-вероятно, коректността е нещо непознато в днешни дни.

 

В автоморга ,,Буюк на околовръстното,между пещерско и пазарджишко шосе,имаше спейс стар на части,Ако си от пловдив,отскочи или първо питай по телефона.Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работата е свършена - срещу 50 лв. в Монца кар (след с. Труд). Успешна нова година на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...