Премини към съдържание

Проблеми в двигателя спейс ранър


Препоръчано мнение

Колеги, невероятна е колата! толкова багаж събира, че свят ми се зави! задръстих къмпинг "Арапя" с моите чудесии!

Обаче

при обороти 4500 и по-рязко подаване на газчица - двигателя глъхне. Спира, бе хора, стрелката се бетонира и не мръдва! иначе колата е ПУШКА! ама тва ми досажда и трябва да се оправи. Помагайте!

И ми кажете най-после лъде се събирате, че да дойда да почерпя, почти месец откак си купих кола, пък като не съм черпил - ще се счупи, грехота си е тва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Колеги, невероятна е колата! толкова багаж събира, че свят ми се зави! задръстих къмпинг "Арапя" с моите чудесии!

Обаче

при обороти 4500 и по-рязко подаване на газчица - двигателя глъхне. Спира, бе хора, стрелката се бетонира и не мръдва! иначе колата е ПУШКА! ама тва ми досажда и трябва да се оправи. Помагайте!

И ми кажете най-после лъде се събирате, че да дойда да почерпя, почти месец откак си купих кола, пък като не съм черпил - ще се счупи, грехота си е тва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, невероятна е колата! толкова багаж събира, че свят ми се зави! задръстих къмпинг "Арапя" с моите чудесии!

Обаче

при обороти 4500 и по-рязко подаване на газчица - двигателя глъхне. Спира, бе хора, стрелката се бетонира и не мръдва! иначе колата е ПУШКА! ама тва ми досажда и трябва да се оправи. Помагайте!

И ми кажете най-после лъде се събирате, че да дойда да почерпя, почти месец откак си купих кола, пък като не съм черпил - ще се счупи, грехота си е тва!

Кой мотор? коя година е? :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...