Премини към съдържание

Галант


japan

Препоръчано мнение

Това с маслото е относителна работа..След препоръки сложих този "Petronas Syntium 3000AV" (от Миро го взех от Ратола). Изгори ми 3л. масло за пробег от 7-8 хил. км и тракаше като с химикал по масата. После един пробег с "Motul 8100 X-CESS" - една идейка по-добре, но почти същото. Докато не налях на Шел ! Нито го бута, нито шум издава от коша. Без нищо да правя и пипам по мотора през цялото това време. Казвал съм и друг път - относително е. Макар и еднакви, нашите мотори се различават по експлоатация и амортизация, и реагират различно на различните масла. Всеки трябва да намери маслото с което двигателят му ще запее "тихата" песен.

 

 

Колега извинявай,че толкова късно питам, но ти какво масло на Шел наля и откъде го купи ? Би ли ми написал точното масло ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега извинявай,че толкова късно питам, но ти какво масло на Шел наля и откъде го купи ? Би ли ми написал точното масло ?

 

 

Shell Helix HX7 10W-40 от бензиностанция "Shell".

снимка

Редактирано от Михаил Атанасов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...