Премини към съдържание

Проблем с чистачките


saint056a

Препоръчано мнение

Здравейте, от вчера съм собственик на Space star '03 DI-D 102 кс. Имам проблем с чистачките, като натисна лоста нагоре, работи докато съм натиснал лоста. Спра ли и чистачките спират веднага. Изобщо не работи степента с пауза. На бавна и бърза работят но спра ли ги спират веднага по средата на стъклото. Някой да се досеща какво може да е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тип 2 ми е ръчката но мисля няма значение за проблема. Функцията за мъгла работи само докато съм натиснал нагоре, а периодично не работи. Бавна и бърза скорост работят докато аз не ги спра (може да спрат така и по средата на стъклото)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах го същият проблем и при мен. Оказа се че беше изгоряло реле, което се намира на платката която е вързана към лоста на чистачките. След смяната му чистачките пак си работят както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Релето трябва да е достъпно като се свали лоста за управление на чистачките. Мисля че беше някъде в тази част

space_star_lost_chistachki.jpg

 

не съм сигурен кое точно е релето, но повечето сервизи за ел. инталации по колите би трябвало да могат да го локализизат и подменят. При мен поне откакто го смениха всичко си е ОК с чистачките. Не търсете проблема в моторчето на чистачките, понеже аз докато се оправи и през това минах. Успех с ремонта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Релето трябва да е достъпно като се свали лоста за управление на чистачките. Мисля че беше някъде в тази част

space_star_lost_chistachki.jpg

 

не съм сигурен кое точно е релето, но повечето сервизи за ел. инталации по колите би трябвало да могат да го локализизат и подменят. При мен поне откакто го смениха всичко си е ОК с чистачките. Не търсете проблема в моторчето на чистачките, понеже аз докато се оправи и през това минах. Успех с ремонта.

 

Благодаря много за изчерпателното инфо! :drinks: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Платката с релето е запоена към корпуса на лоста и трябва игра с поялника за да се стигне до релето. За по лесно си взех на старо лостче и всичко заспа. Ако остане време ще си поиграя с моето лостче да му оправя проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...