Премини към съдържание

Смяна на крушка на номера


pepoz

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Срам не срам ще си задам въпроса. Как се сменят крушките за осветяване на номера? Става въпрос за Lancer 2004 CS_A (седан). Болтчета за сваляне на капачетата до тях няма, явно вътре от багажника. Гледах, дърпах от вътре и не става. :) Малко ме е срам да отида на сервиз за това.

 

Гледах също клипчета в нета, но все на американски лансери, а там номера е в бронята и е лесно.

 

Мерси :)

Редактирано от pepoz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега , одавна не съм собственик на въпросната генерация , моята беше от 2006-та, но следя форума и ще се радвам да помогна.

Трябва да махнеш кората на капака на багажника, съответно отваряш багажника и има едни пластмасови тапи с които е захваната кората, махаш ги , като внимаваш да не затриеш някоя , защото хвърчат. Сваляш кората след, като се увериш,,че си махнал всички тапи. Ще видиш къде са крушките , подменяш и слагащ кората обратно по реда в който си я свалил.. Става елементарно, аз имах същия проблем,така ,че няма нищо срамно във въпроса ти. Поздрави ! :)

 

Благодаря ти, успях :) Сега дори съм в оглеждане да сложа LED такива за по-добър фасон :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...