Премини към съдържание

Питане относно Outlander 2008


Препоръчано мнение

Здравейте, насочил съм се към този автомобил и по конкретно към дизеловия двигател. Въпроса ми е дали е добър и прави ли някакви проблеми ? Колко долу-горе гори ( градско,извънградско)?

Относно автомобила има ли някакви слаби места итн ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, насочил съм се към този автомобил и по конкретно към дизеловия двигател. Въпроса ми е дали е добър и прави ли някакви проблеми ? Колко долу-горе гори ( градско,извънградско)?

Относно автомобила има ли някакви слаби места итн ?

 

Кой дизелов двигател и т.н?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.0 DID 140

 

2.2 френският дизел е по-добър по скромното ми мнение. Гори с около литър повече средно от фолксвагеновия, но е по-еластичен и по- здрав. Комбинираният разход за 10 000 км. на моя 2,2 беше 8,3, при около 85% извъградско каране.

Немският мотор има проблеми с ЕГР и по-рядко с дюзи и турбо. Френският дава по-чести проблеми с демпферния съединител, който си струва едни 2 бона.

Като цяло второто поколение на аутлендер е един много приличен и надежден СУВ. Търси кола купена от България.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.2 френският дизел е по-добър по скромното ми мнение. Гори с около литър повече средно от фолксвагеновия, но е по-еластичен и по- здрав. Комбинираният разход за 10 000 км. на моя 2,2 беше 8,3, при около 85% извъградско каране.

Немският мотор има проблеми с ЕГР и по-рядко с дюзи и турбо. Френският дава по-чести проблеми с демпферния съединител, който си струва едни 2 бона.

Като цяло второто поколение на аутлендер е един много приличен и надежден СУВ. Търси кола купена от България.

Като цяло мисля да купувам колата от Германия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...