Премини към съдържание

Проблем с осветлението на дисплея на Спейс стар 2004г


vilasrs

Препоръчано мнение

Здравейте колеги искам да попитам за мнения относно проблема който имам с дисплея на моя Спейс Стар 2004.Колата е с фабрична навигация но не винаги когато я запаля дисплея се осветява добре,той си свети и показва всичко на него но светлината е по-бледа и понякога даже като включа фаровете се вижда много слабо какво показва на него.Друг път като си запаля колата е осветен както трябва и си показва всичко много добре.При моментите в който не е осветен добре и я карам колата на дълъг път от самосебе си се оправя през повечето пъти и си показва нормално.

Въпроса ми е на мамво могат да се дължът тези аномалий с осветлението и на някого случвало ли му се е и как си е решил проблема,очаквам вашите мнения за да мога да си реша проблема че ме дразни много!!!!!!

моля за контакти в темата или на Л.С. както и 0988900004

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно студенти спойки на клетката на дисплея. Ако можеш да запояваш сваляш дисплея и презапояваш всички спойки. Ако не можеш го носиш на който може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми че най-вероятно това може да е от уморен дисплей.Някой случайно да продава дисплей за навигация втора употреба-работещ!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потърси колегата Milen_z. Той ще ти каже как трябва да процедираш.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...