Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Предни водобрани


Trif83

Препоръчано мнение

Колега, най-доброто ти решение е да си намериш втора ръка от някой Галант разпродаван на части. За да попаднеш на здрави такива се изисква много търпение и късмет. Трябва да имаш в предвид, че ако автомобила ти е със спортната броня монтирана на VR4 (също така и на Аванс пакета), ще трябва да търси точно такива понеже се различават от подкалниците монтирани на стандартните брони.

 

Аз лично търсих предни подкалници за Аванс бронята повече от година и накрая прибегнах до автърмаркед такива от този сайт:

https://www.avto.bim.bg/Podkalnici-za-MITSUBISHI-GALANT-ot-1997-do-2004_m348t7.html

 

За моя изненада се оказаха доста сполучливи по форма и размер, но не паснаха перфектно. Сега имам лека пролука в най-долната част където завършва предната бронята, но не е фатално. За цената си ме устройват и ще карам с тях докато не ми изпаднат от някъде здрави оригинални подкалници втора ръка. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...