Премини към съдържание

Помощ CD за навигация Space Star


Препоръчано мнение

Колеги ,спешно помагайте търся диска за навигацията за моята небесна звезда 2002г.

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е най-неоткриваемият аксесоар за този автомобил. Разбира се, успех в търсенето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Касетофона ли не ще да тръгне или искаш да я имаш,първото мога да помогна -за второто ще трябва да си я купиш оригинална.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Касетофона ли не ще да тръгне или искаш да я имаш,първото мога да помогна -за второто ще трябва да си я купиш оригинална.

Касетофона, но ще сьм много благодарен ако споделиш и от къде мога да си взема оригинално CD

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От официалния дилар на марката,ама цената ще те окаже:)

а как да пусна касетофона на него има една станция и нищо друго сподели ако можеш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме, че 'нахълтвам' в темата ви, но и аз съм с подобно питане. Търся диск за навигацията на space star 2003-та. Дисплеят е цветен. От известно време показва час само при запалване ( съвсем точно!) и изчезва ( остават две чертички). И така до следващо палене и тръгване- точен час и после чертички. Досега никой не може да го направи. Книжките с инструкции не помогнаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...