Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Кико,приятно ми е .

Всеки момент ще се сдобия с един Еклипс 3Г , 2.4 150 коня ,автоматик ,2003 г.

Доста поогледах по нета,но не намирам кой знае каква информация ,от България пък никаква ,за колицата.

 

Интересува ме мнение на някой дето кара или е карал такава.

 

Като цяло ,консумативи ,често срещани проблеми?

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Кико,приятно ми е .

Всеки момент ще се сдобия с един Еклипс 3Г , 2.4 150 коня ,автоматик ,2003 г.

Доста поогледах по нета,но не намирам кой знае каква информация ,от България пък никаква ,за колицата.

 

Интересува ме мнение на някой дето кара или е карал такава.

 

Като цяло ,консумативи ,често срещани проблеми?

 

Благодаря предварително!

.....имал съм такава през далечната 2004 година,тогава беше почти нова, но въпреки това като каручка беше....моето лично мнение е ,че това е кола за до 22 годишни хлапета, които искат гъзария да покажат..... :D лично мнение, с което ако искаш можеш да се съобразяваш......иначе мотора е непритенциозен ,здрав и надежден,за тези пари и клас, прилично върви.....окачването е на макферсън отпред и мултилинково отзад....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....имал съм такава през далечната 2004 година,тогава беше почти нова, но въпреки това като каручка беше....моето лично мнение е ,че това е кола за до 22 годишни хлапета, които искат гъзария да покажат..... :D лично мнение, с което ако искаш можеш да се съобразяваш......иначе мотора е непритенциозен ,здрав и надежден,за тези пари и клас, прилично върви.....окачването е на макферсън отпред и мултилинково отзад....

 

 

Кола 150 коня ,тон и 300 ,не ми се вярва да е за гъзария,но както и да е. :)

А като разходи за консумативи ,какви са цените?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кола 150 коня ,тон и 300 ,не ми се вярва да е за гъзария,но както и да е. :)

А като разходи за консумативи ,какви са цените?

Приятел, слушай човека има какво да каже ;) Какво значи консумативи - крушки и масло ?? Като всяка японска кола частите не са евтини и ако нещо се счупи 500 лева не ти мърда в сервиза. Аз правих окачване на 2G и ми излезе 999.999999... Със здраве да си я караш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кола 150 коня ,тон и 300 ,не ми се вярва да е за гъзария,но както и да е. :)

А като разходи за консумативи ,какви са цените?

....точно ,за това казах че е за гъзария, а не за драг примерно.....щото е 150 коня и една Астра примерно ще я спука от бой.....

Консумативите за тази кола са умерено скъпи - агр. ремъци и ролки + пистови ремъци и труд - около 450 лв.,маслото ти е към 90-100 лв., филтри - около 50-70 лв....пр. ам-ри -около 200-220 лв. парчето, и т.н......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...