Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем скоростна кутия Галант 2.0 тд


Препоръчано мнение

Здравейте,

имам проблем с превключването от 3та на 2ра. Не влиза лоста, успявам или с леко побутване към 1ва или под 20 км/н. Нагоре вървят добре, само от 3та на 2ра го прави. Като пусна съединителя при запален мотор се чува леко тракане на свободна скорост.

Имал ли е някой подобен проблем, съвети някакви, благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам проблем с превключването от 3та на 2ра. Не влиза лоста, успявам или с леко побутване към 1ва или под 20 км/н. Нагоре вървят добре, само от 3та на 2ра го прави. Като пусна съединителя при запален мотор се чува леко тракане на свободна скорост.

Имал ли е някой подобен проблем, съвети някакви, благодаря.

Теми много за този проблем, смени синхронизатора на 2-рата и лагерите в кутията, които са 6 на брой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

а скъпо ли е упражнението? И бихте ли препоръчали някой във варна .

Новия синхронизатор си е цифра ( поне когато последно го проверявах), имам такъв неразличим от нов, ако желаеш пиши ми. За ремонт обаче идея си нямам колко пари би ти излезнало заедно с лагерите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук може да провериш както цени за оригинални части, така и за самия ремонт, след като си от Варна. .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...