Премини към съдържание

Мнение за обява


Vetov

Препоръчано мнение

Колеги гледах ето този Галант: http://www.cars.bg/c1595365

Открих следните неща за смяна:

заден десен амортисьор(от там и двата);

предни дискове;

предел ляв лагер главина;

някое от вътрешните карета поне при 40 км/ч има едно странно тресене, но понеже го прави на всички предавки от 1-4, си мисля, че е каре, а не скоростната кутия;

двете гарнитури на капаците на клапаните;

хидравличната помпа има крива шайба(но колата няма удар);

някоя от двете задни ламбда сонди;

за смяна са и всички видове флуиди(особено маслото на скоростната кутия е много зле), както и задните дискове са на края на живота си...

 

Интересно ми е някой друг гледал ли го е въпросният Галант, открил ли е нещо друго? Също така ме притеснява факта, че продавача го е купил наскоро и още дори не му е сменил номерата(понеже е от Пазарджик), а го продава вече..... и ако стария собственик е член на форума, ако може да сподели нещо за машинката. Благодаря предварително!!!

Редактирано от Vetov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно при всичко изброено, защо продължаваш да имаш интерес? Особено с този насаден кожен салон, нали знаеш че стъклата също са различни когато салона е заводски (с допълнителна UV защита) и лятото разликата се усеща сериозно.. Явно в техническо състояние не е вложено старание в колата, а само във външен вид (с доста въпросителни при това, особено този волан, който изобщо не седи на място)..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги обявата вече не е актуална, не успях да се спазаря за цена от 5900лв. и го взе друг собственик. Поздрави и благодаря на колегата за мнението!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги обявата вече не е актуална, не успях да се спазаря за цена от 5900лв. и го взе друг собственик. Поздрави и благодаря на колегата за мнението!!!

5900 при всичко изброено?!? Разминал си се на косъм :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не успях да се спазаря за цена от 5900лв. и го взе друг собственик.

Значи ако си готов за 5.9 верно да го пазариш тоя си се разминал наистина...

Но ако искаш, моя излиза от боя след няколко седмици мога да си помисля :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...