Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Продавам съединител Exedy


Препоръчано мнение

Съединителя е японски, оригинален Exedy. Буквално на не повече от 1000км. За Митсубиши моделите с 4G63 моторите(2000куб.), 215мм. Беше закупен и монтиран нов на колата , но поради пътен инцидент с автомобила се разглоби на части. Цената му е 120лв. за комплекта. От София съм, тел 0877 03 77 01. Работя и с Еконт. Снимки има тук http://butaloto.snimka.bg/automobiles/za-prodan.101312.36761785

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя е японски, оригинален Exedy. Буквално на не повече от 1000км. За Митсубиши моделите с 4G63 моторите(2000куб.), 215мм. Беше закупен и монтиран нов на колата , но поради пътен инцидент с автомобила се разглоби на части. Цената му е 120лв. за комплекта. От София съм, тел 0877 03 77 01. Работя и с Еконт. Снимки има тук http://butaloto.snimka.bg/automobiles/za-prodan.101312.36761785

.....не бре...този съединител е 225 мм, и е за 6А13 2.5 моторите, но има и 4G63 след 99 година пак с него......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....не бре...този съединител е 225 мм, и е за 6А13 2.5 моторите, но има и 4G63 след 99 година пак с него......

А това сигурно ли е колеги че става този съединител за 6А13 2.5 моторът 163 конски сили къде се води,и дали колегата го е мерил със сигурност ,че е 215 милиметра интересуваме дали ще стане за В-6 2.5

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да приложа и номера изписан на притискателя, евентуално да го намерим по каталог.

Мерен е, 225мм. Склонен съм да ти го дам да го пробваш, да го наложиш с уговорката.. ако стане, ще ми го платиш, а ако не е твоя, ще ми го върнеш. Всъщност от София ли си? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да приложа и номера изписан на притискателя, евентуално да го намерим по каталог.

Мерен е, 225мм. Склонен съм да ти го дам да го пробваш, да го наложиш с уговорката.. ако стане, ще ми го платиш, а ако не е твоя, ще ми го върнеш. Всъщност от София ли си? :)

Здр.не колега не съм от София то си пише от къде съм,от Ямбол съм аз ,а първо си писал ,че е 215мм, после си писал ,че е 225мм, последно колко е . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да приложа и номера изписан на притискателя, евентуално да го намерим по каталог.

Мерен е, 225мм. Склонен съм да ти го дам да го пробваш, да го наложиш с уговорката.. ако стане, ще ми го платиш, а ако не е твоя, ще ми го върнеш. Всъщност от София ли си? :)

Здр.не колега не съм от София то си пише от къде съм,от Ямбол съм аз ,а първо си писал ,че е 215мм, после си писал ,че е 225мм, последно колко е . :mitsu-smiley:

Редактирано от staki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кат. номер на притискателя е MBC 568 EXEDY

На феродовия MBD081U T/M SIDE 240112J

Съединителя е като нов!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя е продаден. Темата може да се заключи..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...