Премини към съдържание

Филтър на климатик.


to6o4033

Препоръчано мнение

Здравейте! Може ли да кажете Спейс Стар 1.9 DID има ли филтър на климатика и ако има къде се намира,защото се носи някаква миризма и си мисля , че ще е от него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може ли да кажете Спейс Стар 1.9 DID има ли филтър на климатика и ако има къде се намира,защото се носи някаква миризма и си мисля , че ще е от него.

 

Здравей колега, стига се като свалиш с леко усукване от пантите й джабката и махнеш пластмасовата пластинка като райбер (снимка 16). цък

Не знам защо, но аз дефакто от снимка 6 направо скачам на снимка 16. Но идеята е ясна.

Поздрави

 

П.С. Като измъкнеш 2-те съставни части на стария филтър, запомни как си ги изкарал (снимка 15), защото понякога новия филтър се опитваш да го вкараш с грешната му страна и се бъхтеш напразно, а той влиза начомпи ;)

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, стига се като свалиш с леко усукване от пантите й джабката и махнеш пластмасовата пластинка като райбер (снимка 16). цък

Не знам защо, но аз дефакто от снимка 6 направо скачам на снимка 16. Но идеята е ясна.

Поздрави

 

П.С. Като измъкнеш 2-те съставни части на стария филтър, запомни как си ги изкарал (снимка 15), защото понякога новия филтър се опитваш да го вкараш с грешната му страна и се бъхтеш напразно, а той влиза начомпи ;)

Благодаря колега, извадих го.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...