Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star 1.3i


Препоръчано мнение

Здравейте,

Решил съм да се разделя със Space star-a след 5 години вярна служба. Приемам бартери за Mitsubishi Lancer IX 2.0i или за Mazda 5/6 1.8i/2.0i.

Колата е много добре поддържана, няма никакви забелжки в техническо отношение ( само омаслява около гарнитурата на главата на клапаните леко). Има обаче много външни забележки. Левият фар е кристален, защото след един много лек удар не можах да намеря стъкло или стъклен фар, и затова купих кристален.

Сменен катализатор. Напълно обслужен, сменен ангренажен ремък, съединител, масло в скоростите, дискове и накладки преди 30000 км. Преди 1000 км. сменени масло, свещи, кабели, филтри, задни пружини, биалетки, и амортисьори на задния капак. Платена гражданска до май месец 2016, технически преглед до декември 2016. 4 зимни гуми на 2 сезона ( предните са Gislaved, задните са Barum), купувани нови. Автомобилът е с обикновена АГУ, с монтиран ТАП. Върви много добре, няма проблеми нито на газ, нито на бензин. Газовата бутилка е на мястото на резервната гума.Може да се види и тества след предварителна уговорка по телефона.

 

За колеги от форума цената е 2000 лв.

 

Ето линк към обявата със снимки: http://www.cars.bg/c1502444

Редактирано от Petar_pk
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Up!

Вече има и годишна винетка за 2016. Правя сериозен коментар на цената - вече ми е излишен този автомобил.

Бартери вече не ме интересуват - закупих Subaru Impreza.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...